Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Zamość

Zamość nazywany często "Perłą Renesansu" lub "Padwą Północy" jest zdaniem wielu jednym z najpiękniejszych miast Polski, zaś Rynek Starego Miasta wpisany został już dawno na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Turyści, którzy odwiedzą to miasto z pewnością będą chcieli wrócić do niego ponownie w związku z czym wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto pragnie ułatwić zwiedzanie wszystkich zakątków miasta otwierając się na klientów tego malowniczego miasta.
Oprócz zabytkowego centrum miasta warto zwiedzić również bliskie okolice Zamościa gdzie rozpościera się wspaniały Roztoczański Park Narodowy.
Do dyspozycji klientów udostępniamy samochody z wszystkich klas począwszy od małych aut 4 osobowych będącym idealnym rozwiązaniem dla turystów nastawiających się na zwiedzanie miasta po pojazdy 9 osobowe dla większych grup.
Pojazd w dniu rezerwacji podstawiany jest pod Dworzec dla busów mieszczący się w Zamościu przy ulicy Gminnej.

Opinia Klientów

Biuro Zamość liczba ocen 102 ocena 4.96 / 5

zdjęcie: Fiat 500 "Bardzo dobra strona internetowa do rezerwacji online. Dobra, sprawna obsługa. Polecam i będę wracał "

Daniel W

zdjęcie: Toyota Corolla Automat "Bardzo sprawna szybką rezerwacja online. Świetna i bardzo dobra obsługa przy odbiorze i zwrocie auta. Polecam "

Daniel W

zdjęcie: Toyota RAV4 "Jak zawsze świetna obsługa, auto w doskonałym stanie, niespodziewany upgrade był wisienką na torcie. Dziekuemy, niezmiennie polecamy! "

Paulina

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Korzystam z usług tej wypożyczalni od dawna i zawsze było wszystko ok. Bardzo miła i pomocna obsługa. Auta nowe, ekonomiczne, czyste, super przygotowane do podróży. Polecam serdecznie. "

Marcin

zdjęcie: Toyota C-HR Hybryda "Profesjonalne podejście do klienta, polecam wszystkim,następnym razem skorzystam napewno z usług wypożyczalni Odkryj Auto pozdrawiam serdecznie "

Jare Dziwura Hohenbrunn

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Zamość
22-400 Zamość, Hrubieszowska
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Polecam serdecznie. Ja napewno nie raz jeszcze skozystam. Samochody sa zadbane obsluga bardzo mila zawsze gotowa do pomoc.”

Monika

03-03-2024 - (Gdańsk)