Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Toruń

Toruń, miasto kojarzone dotychczas z Mikołajem Kopernikiem jako kolejne pojawiło się na mapie firmy Odkryj-Auto.
Dajemy możliwość skorzystania klientom z województwa kujawsko-pomorskiego z oferty wynajmu samochodu bez limitu kilometrów w cenie już od 69 zł za dobę.
Samochód wypożyczyć można na Dworcu Głównym gdzie cała procedura przekazania samochodu nie powinna zająć dłużej niż 5 minut.
Do odbioru samochodu wymagamy jedynie prawa jazdy, dowodu osobistego (lub paszportu) oraz karty płatniczej Visa lub Mastercard.
Toruń jest jednym z najciekawszych miast w Polski. Gotyk, piernik i Kopernik, to trzy rzeczy, z którymi kojarzymy Toruń, - mamy nadzieję, że po rozszerzeniu naszej oferty i z naszą firmą będą Państwo kojarzyć tą piękną miejscowość.
Zapraszamy więc do odkrycia tej oto miejscowości wraz z Odkryj-Auto.pl

Opinia Klientów

Biuro Toruń liczba ocen 92 ocena 4.93 / 5

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Wypożyczalnia jest super.Samochody czyste, obsługa bardzo miła,wszelkie zmiany załatwiane są bezproblemowo, ceny konkurencyjne. Dla mnie wypożyczalnia nr1.Nie mam zamiaru szukać innej.Ja i moi znajomi jeszcze się nigdy nie zawiedliśmy. "

Paweł Kopański

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Wszystko jak zawsze odbyło sie szybko i sprawnie.Miła i profesjonalna obsługa.Moim zdaniem firma godna polecenia jak za każdym razem. "

Piotr Adamski.

zdjęcie: Toyota Corolla Kombi "Bardzo polecam wypożyczalnie odkryj-auto miła i profesjonalna obsługa. Polecam pakiet full przy wypożyczaniu ponieważ ostatnio miałem kolizję drogową,nie poniosłem żadnych dodatkowych kosztów a auto zastępcze zostało dostarczone pod wskazany adres w ciągu czterech godzin. Polecam "

Grzegorz Kokocinski

zdjęcie: Toyota Aygo "Jestem bardzo zadowolony i mogę śmiało polecić tą wypożyczalnie. Wszystko tak jak było uzgodnione i auto podstawione na czas. Najbardziej podobał mi się brak dodatkowej opłaty za zwrot auta w innym mieście. Napewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tej wypożyczalni. "

Tomasz Pietruszka

zdjęcie: Renault Clio "Auto bardzo czyste i zadbane, nowe Clio zaskoczyło dynamiką i oszczędnym spalaniem. Bardzo przyjemna obsługa, dodatkowo auto podstawione do Torunia pomimo braku punktu. "

Darek

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Toruń
Toruń, Dworzec Wschód PKP (Parking)
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Polecam serdecznie. Ja napewno nie raz jeszcze skozystam. Samochody sa zadbane obsluga bardzo mila zawsze gotowa do pomoc.”

Monika

03-03-2024 - (Gdańsk)