Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Sopot

Sopot, najmniejsze miasto wchodzące w skład Trójmiasta, które z roku na rok przyciąga co raz to więcej turystów chcących odwiedzić m.in. słynne molo, "Krzywy Domek" czy też zażyć sportowych emocji na Sopockiej Ergo Arenie.
Klientom odwiedzającym to miasto dajemy możliwość wynajmu samochodu każdej klasy - od najmniejszych aut klasy "A" gdzie ceny zaczynają się już od 72 zł za dobę po klasę VAN dzięki której wraz ze znajomymi odwiedzić można całe Pomorze.
Podpisanie umowy ograniczamy do niezbędnego minimum w związku z czym Najemca już po kilku minutach od spotkania się z naszym pracownikiem będzie mógł wyruszyć w podróż ciesząc się nowym, przygotowanym do jazdy samochodem.
Miejscem spotkań w Sopocie jest Dworzec Główny PKP.

Opinia Klientów

Biuro Sopot liczba ocen 21 ocena 4.89 / 5

zdjęcie: Toyota Corolla "Nie wierzyłam, ze klienci mogą być aż tak zadowoleni, jak wskazywały na to opinie. Teraz sama dołączyłam do ich grona. Samochód bez zarzutu, a obsługa nie mogła być lepsza i przyjazna klientowi. "

Małgorzata (Norwegia)

zdjęcie: Renault Clio "Jestescie profesjonalni,bardzo uprzejmi,cierpliwi do klientow upierdliwych takich jak ja. Dziekuje za wyrozumialosc i wspolprace.W przyszlosci skorzystam z panstwa uslug i polece innym. "

Teresa

zdjęcie: Ford Focus Diesel "Brakowalo mi tempomatu i podlokietnika na tych odleglosciach ktore pokonalem wiec dlatego 3 za auto reszta super "

Polecam

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Sopot
81-704 Sopot, Dworcowa 7
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Świetną wypożyczalnia samochodów. Można odebrać w jednym mieście, oddać w innym. Bardzo elastyczni jeśli chodzi o warunki i naprawdę bezproblemowi. Polecam po raz kolejny.”

Wojciech J

15-06-2024 - (Katowice - Lotnisko)