Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Radom

Radom mieszczący się w południowej części województwa mazowieckiego jest ważnym ośrodkiem przemysłowym w którym znajdziemy między innymi Fabrykę Broni "Łucznik" czy jedno z największych w Europie przedsiębiorstwo Polskiej Grupy Zbrojeniowej utworzone w 2013 r. z budżetu Skarbu Państwa.
Co rozsławia Radom na całą Europę to coroczna organizacja Międzynarodowych Pokazów Lotniczych zwanych jako "Air Show" skupiająca tysiące oglądających.
Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto daje możliwość wynajmu samochodu z wszystkich klas - od najmniejszych pojazdów 4 osobowych klasy "A" po siedmioosobowe minivany po 9 osobowe klasy VAN.
Odbiór pojazdu odbywa się przy Dworcu Głównym w Radomiu.

Opinia Klientów

Biuro Radom liczba ocen 96 ocena 4.90 / 5

zdjęcie: Renault Arkana (A) "Jestem bardzo zadowolona, bardzo szybka i prosta rezerwacja. Bardzo miła i pomocna obsługa,kilka razy zmieniałam zdanie co do miejsca zwrotu auta, zawsze zostałam bardzo mile obsłużona . Na pewno jeszcze skorzystamy z usług wypożyczalni. "

Ewa Maj

zdjęcie: Toyota Corolla Automat "Jestem zadowolony z mojego doświadczenia z wypożyczalnią samochodów Odkryj-Auto. Obsługa klienta była profesjonalna od momentu, kiedy zarezerwowałem samochód aż do chwili jego zwrotu. Po przyjeździe do wypożyczalni, proces odbioru był szybki i bezproblemowy. Samochód był czysty i zadbany. Z całą pewnością będę polecać Odkryj-Auto każdemu, kto szuka niezawodnego partnera w podróży. Dziękuję za profesjonalizm! "

Maciej

zdjęcie: BMW Seria 2 sedan "Polecam wypożyczalnie z czystym sercem bardzo fachowa obsługa ,auta pierwsza klasa czyste zadbane przejrzyste zasady i konkurencyjne ceny "

Michał Keska

zdjęcie: Toyota Yaris "Dla mnie super.Trzy razy korzystałem i napewno jeśli będę w Polsce i wypożyczał samochód to tylko tu.mialem wymieniany samochód po małej przygodzie i naprawdę jak dla mnie rewelacja obsuga "

Pniewski Mariusz

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Profesjonalne podejście do klienta wszystko zgodnie z opisem Plus za możliwość zwrotu auta w innej lokalizacji "

Robert Winiarski

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Radom
26-600 Radom, Plac Dworcowy
Meeting point Radom - Lotnisko
Lubelska 158, 26-603 Radom
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“We liked the service, everything was clear and done fast. Definitely will rent again with you. Thank you!”

5 STARS

15-06-2024 - (Katowice - Lotnisko)