Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Kielce

Wypożyczalnia samochodów Odkryj-Auto świadczy usługi wynajmu samochodu na terenie Kielc. Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny, samochody różnych klas w pełni dostosowanych do potrzeb klienta, minimum formalności, podstawienie samochodu pod dworzec główny w Kielcach.
Ceny wynajmu samochodu zaczynają się od 58 zł netto za dobę. Rezerwacji samochodu można dokonać online na naszej stronie internetowej jak i również dzwoniąc pod numer telefonu +48 660 505 474. W zakładce SAMOCHODY znajdą Państwo ofertę wraz z aktualnymi cenami i promocjami.

Opinia Klientów

Biuro Kielce liczba ocen 207 ocena 4.90 / 5

zdjęcie: Toyota Yaris "Z usług wypożyczalni korzystam trzeci kolejny rok. Za każdym razem wypożyczam auto na ok. Tygodniowe wakacje. Jestem bardzo zadowolony z oferty firmy, na tyle, że nawet nie porównuje jej z propozycjami konkurencji:) "

Dariusz

zdjęcie: Renault Arkana (A) "Kolejne wypożyczenie i zawsze taka sama bardzo dobra obsługa. Jedyna wypożyczalnia z której korzystam. Polecam "

Piotr

zdjęcie: Ford Kuga "Serwis na wysokim poziomie i bezproblemowy. Przy aucie biła opona ale po zgłoszeniu auto zostało wymienione i podstawione pod dom "

G Gawior

zdjęcie: BMW X5 xDrive "Korzystam z waszej wypożyczalni kolejny raz i kolejny raz wszystko w najlepszym porządku. Skorzystam na pewno nieraz. Co do samochodu to najnowsze BMW X5 z przebiegiem zaledwie 2600 km przy wydaniu. Polecam i będę polecał was wszystkim. "

Piotr

zdjęcie: Toyota Corolla Kombi (A) "Polecam, bezproblemowy proces złożenia rezerwacji. Auto bez zarzutów. Dobry kontakt z infolinią. Dużym plusem jest możliwość ubezpieczenia znosząca wkład własny w powstałe uszkodzenia - osobiście wykupiłem ale (na szczęście) nie skorzystałem - uważam ze warto. "

Kamil

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Kielce
25-506 Kielce, pl. Niepodległości 1
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Bardzo dobra wypożyczalnia . Korzystam z wypożyczali odkryjauto w Polsce i innych krajach Europy i nigdy nie było problemu . W Polsce bardzo dobry kontakt i obsługa . Polecam z czystym sumieniem”

Tomek

23-06-2024 - (Warszawa - lotnisko Okęcie)