Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Elbląg

Elbląg dzięki swojemu położeniu jest wspaniałą bazą wypadową do odwiedzenia tak Trójmiasta, pomorza jak i Mazur.
Miasto położone na obrzeżach województwa warmińsko-mazurskiego w ostatnich latach stało się dużym ośrodkiem przemysłowym, a także kulturalnym i akademickim dzięki czemu z roku na rok skupia co raz to większą liczbę turystów.
Samo miasto jest jedną z ulubionym miejsc Polskich jak i zagranicznych archeologów i jest najprawdopodobniej najlepiej odkrytym przez archeologów miastem w Polsce dzięki czemu można zwiedzać liczne eksponaty będące unikatami na skalę światową jak np. średniowieczna winda.
Do dyspozycji mieszkańców jak i turystów udostępniamy samochody z wszystkich klas - od najmniejszych, czteroosobowych pojazdów klasy "A" jak Toyota Aygo po samochody klasy VAN mieszczące dziewięciu pasażerów jak np. Renault Trafic.
Samochód w dniu wynajmu podstawiany jest na parking przy Dworcu PKP w Elblągu.

Opinia Klientów

Biuro Elbląg liczba ocen 53 ocena 4.92 / 5

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Polecam, jedna z lepszych wypożyczlni. Gdyby tylko możliwa była jeszcze w Norwegii to zdecydowanie bym korzystała o wiele częściej. "

Karolina

zdjęcie: Toyota RAV4 "Jestem w pełni usatysfakcjonowana. Na pewno skorzystam ponownie. Co prawda auto, które wybrałam nie mogło być podstawione na wybraną przeze mnie godzinę, ale sprawa została załatwiona z korzyścią dla mnie. Polecam! "

Aleksandra

zdjęcie: Toyota Yaris Cross "Świetne auto, przemiła obsługa, żadnych problemów. Stały kontakt z pracownikami zarówno przed odbiorem jak i przed oddaniem auta również na plus. Zdecydowanie polecę tę wypożyczalnię i skorzystam z niej następnym razem! "

Jolanta

zdjęcie: Toyota Corolla "Jestem bardzo zadowolony. Kolejny raz wszystko było na bardzo wysokim poziomie. Bardzo ogarnięta obsługa w obydwu punktach. Samochód odebrałem w Elblagu a oddałem w Warszawie. W obu miejscach przemili ludzie w obsłudze. Pozdrawiam i polecam "

Michal

zdjęcie: Toyota Corolla "Proces rezerwacji auta bezproblemowy a jego zwrotu szybki i profesjonalny. Dotychczas poleciłem Wasze usługi dwóm innym osobom. "

Dawid S.

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Elbląg
Elbląg, Plac Dworcowy
Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Polecam serdecznie. Ja napewno nie raz jeszcze skozystam. Samochody sa zadbane obsluga bardzo mila zawsze gotowa do pomoc.”

Monika

03-03-2024 - (Gdańsk)