Wypożyczalnia Samochodów

Moje konto

+48 660 505 474 Infolinia czynna 08:00 - 22:00

Zarezerwuj samochód on-line

Wypożyczalnia Samochodów Częstochowa

Częstochowa słynąca przede wszystkim z klasztoru na Jasnej Górze jest głównym polskim ośrodkiem kultu Maryjnego i celem pielgrzymowania zaś od 1991 roku tytuł Honorowego Obywatela Miasta otrzymał Jan Paweł II.
Częstochowa to nie tylko miastu kultu religijnego lecz także ważny ośrodek turystyczny Jury Krakowsko-Częstochowskiej i największy ośrodek administracyjny, kulturalny i gospodarczy w północnej części województwa śląskiego.
Klienci odwiedzający tą piękną krainę geograficzną mają możliwość wynajmu samochodu z wypożyczalni samochodów Odkryj-Auto, zaś odbiór pojazdu odbywa się w samym centrum miasta przy Dworcu Głównym.
Do dyspozycji klientów udostępniamy całą flotę samochodów od najmniejszych pojazdów 4 osobowych po 9 osobowe vany, które pomieszczą całą Waszą grupę na wspólny wyjazd.
Do odbioru pojazdu wymagać będziemy jedynie przedstawienia prawa jazdy, dowodu osobistego oraz karty kredytowej celem uregulowania należności za wynajem.

Opinia Klientów

Biuro Częstochowa liczba ocen 46 ocena 4.88 / 5

zdjęcie: Jeep Avenger "Wynajem przebiegł bardzo sprawnie , auto podstawione pod umówione miejsce i cała akcja przekazania auta odbyła się bardzo szybkimi sprawnie . Autko prawie nowe bardzo ładne i funkcjonalne . Jak bagażnik byłby odrobinkę większy byłoby super "

Cezary.Z

zdjęcie: Toyota Yaris "Wspaniala firma zawsze wspaniala obsługa, przemiła. Polecam i będę polecać każdemu. Swietnie zadbane samochody . Komfort jazdy sama przyjemność "

Kasia M

zdjęcie: Toyota Yaris Cross (A) "1 raz miałem okazję korzystać z tej wypożyczalni i napewno nie ostatni. Najwyższa jakość usług beżz żadnej papierologii i komplikacji. Jasno i na temat Polecam "

Wiaczesław Trusiewicz

zdjęcie: Audi A4 "Najlepsza wypożyczalnia.Korzystałem już kilka razy i zamierzam skorzystac ponownie.Polecam wszystkim. "

Tomasz

zdjęcie: Toyota Yaris Automat "Polecam w 100%. Już kilka razy korzystałam z Odkryj Auto i zawsze wszystko super i sprawnie, a obsługa miła. Auto Toyota Yaris Automat ekonomiczna polecam serdecznie "

Mariusz

Zobacz wszystkie opinie
Meeting point Częstochowa

Telefon: +48 660 505 474
Mail: biuro@odkryj-auto.pl
Dlaczego Odkryj-Auto?
Szybka rezerwacja on-line
Zarządzanie rezerwacjią on-line
Bezpłatne anulowanie rezerwacji
Obsługa klienta 24h

“Świetną wypożyczalnia samochodów. Można odebrać w jednym mieście, oddać w innym. Bardzo elastyczni jeśli chodzi o warunki i naprawdę bezproblemowi. Polecam po raz kolejny.”

Wojciech J

15-06-2024 - (Katowice - Lotnisko)